Jesteśmy zespołem specjalistów oferującym swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz źródeł odnawialnych najnowszej generacji w Krakowie i Małopolsce.

Nasz profesjonalizm i elastyczność podczas realizacji projektów jest efektem wieloletniego doświadczenia oraz systematycznych szkoleń potwierdzonych certyfikatami m.in. firmy Daikin niekwestionowanego lidera systemów klimatyzacyjnych najwyższej jakości.

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania i rzetelną obsługę pod względem technicznym.

Nasza praca to nasza pasja!

Najlepsza jakość urządzeń uznanych marek oraz ich szeroki wybór pozwalają nam na dopasowanie oferty specjalnie do potrzeb każdego Klienta. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu można wydajnie regulować temperaturę we wnętrzach i korzystać ze świeżego i nawilżonego powietrza. Wykonujemy instalacje klimatyzacji w domach i w budynkach firm, instytucji, restauracji, hoteli i innych, zajmujemy się również wentylacją i ogrzewaniem, w tym na bazie energii odnawialnej.

Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z przedsiębiorstwami budowlanymi, biurami architektonicznymi, a także klientami indywidualni. Zapewniamy zawsze kompleksową obsługę, która włącza między innymi prace projektowe, doradztwo, dobór urządzeń, wycenę, a także dostawę, montaż i serwis. Jesteśmy elastyczni i zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb naszych Klientów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do przesłania zapytań poprzez zakładkę „kontakt” – odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zapraszamy!